CEDULE A DESKY

Cedule a desky jsou velmi populární ať už v propagaci Vaší firmy nebo pro soukromé využití. Zabýváme se výrobou dražších kovových nebo levnějších plastových cedulí či desek s věrnou imitaci kovu.

Můžeme Vám na míru zhotovit reklamní nebo firemní cedule, informační cedule, cedule na dveře, poutače, firemní štíty, reklamní cedule, jmenovky a pamětní desky. Vyrábíme venkovní i vnitřní cedule, podle účelu a umístění cedule Vám doporučíme vhodný materiál.

Maximální rozměr desky je 305 x 210 mm.

Kovové cedule

Kovové cedule už na první pohled upoutají luxusním vzhledem. Jejich velkou předností je hlavně dlouhá životnost, odolnost a korozivzdornost i v extrémních podmínkách. Hodí se pro venkovní i vnitřní použití. Kovové cedule můžeme rýt diamantovým hrotem nebo frézovat do hloubky a máme možnost i dodatečného barvení. U tvrdých kovů, jako je např. nerez, je cenově výhodnější rytí diamantem, neboť při frézování dochází k opotřebení nástrojů. Frézování do mosazi, mědi, bronzu, hliníku je bez problémů. 

Plastové cedule

Nebo-li cedule z dvouvrstvého plastu. Materiál je tvořen barevnou vnější vrstvou a jádrem (nejčastěji v černé barvě). Cedule mohou mít i kovovou imitaci, takže jsou téměř k nerozeznání od cedule kovové. Jedná se o ekonomičtější variantu. Použití v interiéru i exteriéru.